להצעת מחיר חייגו עכשיו

מחירון שיפוץ דירה

חושבים על שיפוץ חדר בבית? רוצים לשפץ את כל הבית קומפלט? חשוב שתדעו להיערך מבחינת העלויות כדי שלא תמצאו את עצמכם מופתעים בהמשך. אנחנו כאן עם מחירון שיפוץ דירה שיקל עליכם את קבלת ההחלטות מתוך שיקול כלכלי ומחושב.

חשוב לציין! לפני שאתם בכלל מתחילים. לא פעם קורה ואנשים יוצאים למסע השיפוצים מתוך מחשבה מסוימת ותוכניות מוגדרות מראש אך במהלך העבודה הם מגלים עוד אפשרויות, עולים עוד רעיונות או שהם סתם כך מתחילים לפנטז על דברים נוספים שהם לא חשבו עליהם מתחילה רק בגלל שהם ראו אותם בקטלוגים או באולמות התצוגה. מסיבה זו תמיד כדאי לקחת בחשבון חריגה של בין 10% ל-20% מהתקציב המוגדר וכמובן להיערך לכך בהתאם.

מחירים של שיפוץ דירה

 • שיפוץ דירה קומפלט בין 60,000 ₪ ועד 200,000 ₪

  הטווח עשוי להיות רחב עוד יותר כי כמו שאתם יודעים, בשיפוץ דירה, השמים הם עדיין לא הגבול ויש הרבה לאן להתפתח. עם זאת, תמיד חשוב להגדיר את המקסימום כדי שאכן תישארו במסגרת הגיונית ואפשרית עבורכם ועבור העו"ש שלכם.

 • שיפוץ מטבח בין 10,000 ₪ עד 120,000 ₪

  המטבח הוא החלל הכי מושקע שיש לכם בבית. יש בו הרבה רהיטים, הרבה מוצרי חשמל, סוגים שונים של תאורה וכמובן שימוש רב במהלך כל שעות היממה. שיפוץ של מטבח עשוי לכלול גם טיפול בתשתיות ובצנרת, הוספת נקודות חשמל, מוצרי חשמל חדשים, ברזים, משטחי שיש, כיורים, רהיטים פונקציונליים איכותיים עם פרזול יקר ובקיצור הבנתם. עלויות גבוהות ואפשרויות כמעט אינסופיות להתרחב ולהתרחק מהתקציב שהגדרתם לעצמכם.

 • שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט בין 20,000 ₪ עד 30,000 ₪

  חדר האמבטיה הוא גם כן אחד החדרים בבית שיש בו הרבה אופציות ואפשרויות לשדרג, לשכלל, להאדיר ולפאר. העלויות כמובן גם כן עשויות לטפס ולהגיע רחוק מאוד, הרבה מעבר לתוכנית שלכם. גם כאן חשוב להיצמד לתוכנית ולתקציב כדי לא להיסחף רחוק מידי מהתקציב שהוגדר מראש.

 • שיפוץ מרפסת קומפלט בין 5,000 ₪ עד 25,000 ₪

  שיפוץ כזה יכלול בדרך כלל את החומרים, הריצוף, הצבע והסורגים או הזכוכית. המחיר משתנה לרוב בהתאם לגודל המרפסת וסוג החיפוי שתבחרו.

עבודות גבס

הפרויקטים מגבס הם בדרך כלל זולים משמעותית מהבנייה והשיפוץ עם בלוקים ובטון. כדאי להכיר את אפשרויות השיפוץ בגבס כאשר זה גם יוביל אתכם לתוצאות מהירות הרבה יותר, בפחות זמן ופחות עלויות.

מחירון לעבודות גבס

 • שבירת קיר גבס בגודל סטנדרטי החל מ-50 ₪ למ"ר

  במצבים בהם אתם רוצים לחלק מחדש את החללים בבית או ליצור חלל אחד גדול. חשוב לבדוק האם הורדת הקיר תשפיע גם על הריצוף הקיים במקום.

 • הנמכת תקרה או בניית קיר באמצעות גבס כולל חומרים החל מ-250 ₪ למ"ר

  הנמכות תקרה מקובלות כיום במיוחד לצורך התקנת מזגנים והעברת התשתיות לכל חלקי הבית. עם זאת, באמצעות הגבס ניתן להפוך את האילוץ הזה לעיצוב ייחודי ודקורטיבי של הבית. יש גם כאלה שבוחרים ליצור הנמכות גבס למטרות עיצוב ודקורציה כמו יצירת תקרה צפה בסלון או בלובי עם תאורה נסתרת וכדומה.

מחירון קבלנים

בכל תהליך של בנייה או שיפוץ במיוחד אם מדובר בכזה שהוא מורכב וכולל כמה וכמה תחומים, יהיה צורך בשירות של קבלנים ממספר תחומים. אצלינו כאן במוזס בנייה ושיפוצים אתם מקבלים את כל השירות תחת קורת גג אחת החל מאדריכלית ומהנדס ועד לדלתות אלומיניום ועוד

העלות נקבעת כאמור בהתאם להיקף העבודה, גודל הבית המשופץ וכל מה שנכלל בעבודה. זה יכול לנוע בין 60,000 ₪ ל 150,000 ₪ כשמדובר בשיפוץ של בית בינוני שלושה או ארבעה חדרים. אחרי שקבלתם תמונה שנותנת לכם את טווח המחירים, אתם מן הסתם בשלים הרבה יותר להתחיל לתכנן את השיפוצים שלכם בהתאם למסגרת התקציב שתגדירו לעצמכם.

כאן חשוב לציין את המשמעות שיש לבחירה הנכונה באנשי המקצוע המתאימים. כי בבחירה הזו אתם למעשה קובעים את הצלחת העבודה, את המחירים שתשלמו בסופו של דבר ואת שביעות הרצון הכללית שתהיה לכם מכל העבודה.

אנחנו כאן עם כל מה שאתם מחפשים!

הצוות המקצועי שלנו מבטיח עבודה עם כל היתרונות.

איכות ללא פשרות

עבודה עם נשמה ודגש על כל מה שחשוב שיהיה במהלך העבודה. זה כולל בחירה בחומרי גלם נכונים, עבודה יסודית ומדויקת בגימור מושלם.

עמידה בזמנים וביעדים

זהו נתון חשוב במיוחד שכל מי שהתעסק אי פעם בשיפוץ מכיר אותו ויודע. אם אין עמידה בזמנים, כל הטעם הטוב של השיפוץ נמוג. אצלנו, מילה זו מילה וזמן זה זמן.

התאמה לתקציב שלכם

כפי שכבר נוכחתם לדעת, המחירים נעים בטווח רחב מאוד וקל מאוד לסטות בעיקר כלפי מעלה. אנחנו נגדיר יחד איתכם את התקציב שלכם ונתכנן הכול בתוך המסגרת כדי שלא תהיינה לכם הפתעות לא נעימות ולא צפויות.

בטיחות מעל הכול

הבטיחות חייבת להיות מעל הכול. אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שכל התהליך יתבצע ללא כל נזק סביבתי או נזקים למבנה.

separator
אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email