להצעת מחיר חייגו עכשיו

שאלות נפוצות

תחום הבנייה והשיפוצים הוא תחום מורכב ומסועף ועל כן הוא גם מעורר הרבה שאלות והתלבטויות לפני שאנחנו מחליטים לצאת לדרך או נכון יותר לקפוץ למים.
separator

שאלות ותשובות על שיפוץ דירה

אנחנו כאן עם 10 שאלות נפוצות עם תשובות שיעשו לכם מעט סדר בראש.

ישנו יתרון מהותי בביצוע עבודות שיפוץ מול קבלן אחד. הוא ירכז את כלל העבודות מול הצוות, יתאם בין כל אנשי המקצוע מכל התחומים וכך ייחסך זמן יקר תוך תכנון נכון יותר של כל העבודה מתוך ראייה היקפית של התמונה כולה.

בירורים – דבר ראשון צריך לחפש מידע, ביקורות, המלצות על אותו קבלן. גוגל ופייסבוק מעניקים לנו מאלו על מגש של כסף וזה בהחלט עשוי לתרום רבות למידע האישי ולבחירה הנכונה בסופו של דבר באיש המקצוע הנכון.

עבודות קודמות – כדאי תמיד לבקש לראות מקרוב עבודות קודמות של הקבלן כדי להתרשם מהיכולות ומהביצועים שלו.

זוהי שאלה שאין עליה תשובה חד משמעית, כי שיפוץ דירה זה לא מוצר שיש לו מחיר אחיד. זה תלוי בתקציב שלכם, ברמות הגימור שאתם דורשים, ההסכמים ביניכם וכמובן היקף העבודה. בהערכה גסה נוכל לומר כי שיפוץ של בית סטנדרטי קומפלט עשוי להגיע לעלויות של 100,000 עד 300,000 ₪.

עבודות בניה פנימיות לא מחייבות כל אישור. רק עבודות החורגות מגבולות המבנה מחייבות קבלת אישור.

הבנייה הקלה נחשבת איכותית מאוד ואם היא נעשית בצורה מקצועית אין כל מניעה מלבחור בשיטה זו.

בנייה קלה היא לרוב זולה יותר מבנייה רגילה בנוסף לכל היתרונות של מהירות עבודה, עבודה ירוקה מחומרים ידידותיים לסביבה, אפשרות להישאר בבית במהלך העבודה ועוד. המחיר לבנייה קלה משתנה בהתאם לדרישות הלקוח.

הגבס מתאים לכולם. לבניה ביתית ולבנייה תעשייתית, לשימושי חיצוני או לשימוש פנימי, למקומות רטובים או למקומות המחייבים תקן אש, למבנים המחייבים בידוד רעשים או בידוד חום וקור וכן לצרכים עיצוביים דקורטיביים כמו יצירת קרניזים, תקרות, ארונות, מדפים וכן הלאה.

תוכנית חשמל היא תוכנית אותה מכין יועץ חשמל או חשמלאי שלמעשה מסכמת את הצרכים שלכם בבית או בעסק, את המיקום של כל נקודות החשמל והכנה מתאימה של לוח החשמל.

כשאתם מזמינים עבודת שיפוץ אצל קבלן, אתם חייבים לוודא כי את עבודות החשמל יבצע חשמלאי מוסמך שמחזיק בתעודה תקפה המכשירה ומסמיכה אותו לעסוק בעבודות חשמל.

  • עמידה בזמני העבודה – האם הקבלן מתחייב על עמידה בלו"ז?
  • הנהלה וצוות – עליכם לבדוק מי מנהל את החברה ומי מרכיב את הצוות.
  • תקשורת – חשוב לבדוק ולברר האם ישנה כימיה טובה מול הקבלן ואפשר לתקשר אתו באופן נעים.
  • מיומנויות – הקבלן צריך לחלוש על כל המערכת וזה כולל תחומי מיומנות רבים.
separator
אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email