להצעת מחיר חייגו עכשיו

אודות

מוזס בנייה ושיפוצים

separator

מתכננים שיפוצים? עבודות עיצוב או בנייה? בכל מה שקשור לעבודות מהסוג הזה אתם חייבים למצוא חברה מנוסה, אמינה, מקצועית ובעלת שם שתעניק לכם ראש שקט כאשר המטרה היא אכן לקבל את התוצאות הטובות ביותר בדרך הקלה והמהירה ביותר. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

חברת מוזס בנייה ושיפוצים מתמחה בשירותים של שיפוץ דירה עם הבטחה לביצוע מקצועי ברמה גבוהה במיוחד.

איך הכול התחיל?

separator

איציק מוזס, קבלן שיפוצים. עוסק בתחום הזה של בניה ושיפוצים החל משנת 2011. מוזס ביצע עבודות רבות וצבר ניסיון רב בתחומים של בנייה ושיפוצים. ארגז הכלים המקצועי שלו התעשר מאוד עם השנים ועם כל זה הוא מגיע גם אליכם.

החזון שלנו

separator

אנחנו הולכים על גדול! חולמים בגדול! שואפים להגיע רחוק ולהיות החברה המובילה בשיפוצים לדירות! כי יש לנו את זה! איציק מוזס עם כל הצוות המקצועי עם ביצועים שמדברים בעד עצמם.

איכות ללא פשרות

הצוות המקצועי שלנו שם דגש במיוחד על איכות העבודה ואיכות החומר על כל מה שנכלל בכך.

שימת לב וירידה לכל הפרטים

בעבודות בנייה או שיפוצים יש אינספור פרטים, גדולים וקטנים. אנחנו שמים לב לכל חלק בתהליך עד לדברים הקטנים ביותר.

אמינות ויושר

אצלנו מילה זו מילה. אנחנו מחויבים על עבודה ברמה מקצועית ואתם מקבלים בדיוק את מה שאתם מבקשים ברמה הבלתי מתפשרת של החברה שלנו.

עמידה בזמנים וביעדים

כל מי ששיפץ אי פעם בבית מכיר את הנושא הזה של לוח זמנים בשיפוצים. בגלל שעבודות שפוצים כוללות עבודות של אנשי מקצוע מכל כך הרבה תחומים, קורה לא פעם שאין סנכרון או שאחד מבעלי המקצוע אינו מדייק בזמנים וזה גורר את כל העבודה שנתקעת למשך זמן. אנחנו מתחייבים על לו"ז ועמידה מלאה בו.

התאמה לתקציב

בשיפוצים קשה מאוד להגדיר תקציב. לרוב תהיינה חריגות והעלויות תהיינה גבוהות יותר. אנחנו משתדלים לקבוע מסגרת תקציב עם מחירים אטרקטיביים במיוחד תוך התאמה ליכולות שלכם.

בטיחות מעל הכול

אצלנו הבטיחות היא מעל לכל כדי שהעבודה תתבצע ללא כל נזק למבנה ולסביבה.

פרויקטים שביצענו

separator