להצעת מחיר חייגו עכשיו

הרחבת הסלון – שבירת קיר

הסלון הוא המקום הכי מרכזי בבית. זהו החלל בו מתרחשים פעילויות רבות ושונות, והוא משמש כמרכז הפעילות החברתית והמשפחתית בבית. לכן לכולם חשוב שהרחבת הסלון תהיה מקצועית ונוחה
תוכן עניינים

הסלון הוא מרכז הבית. בו אנחנו מבלים יותר מכל מקום אחר. יושבים עם בני הבית, יושבים עם אורחים או אפילו סתם נחים בסופו של יום עבודה. לכן לכולם חשוב שהרחבת הסלון תהיה מקצועית ונוחה

הסלון אמור להיות חלל גדול ומרווח כדי לענות על כל הצרכים הללו. בדרך כלל עם השנים והמשפחה המתרחבת אכן יש צורך בהגדלת הסלון. בדרך כלל זה קורה לאחר שהילדים נישאים ומקימים את ביתם.

זה הזמן בו אתם כבר צריכים פחות חדרי שינה וכדאי לחשוב אז על הרחבת הסלון על חשבון החדרים המיותרים.

איך עושים את זה?

מחשבים עיצוב מחדש להרחבת הסלון

עיצוב מחדש של הבית מחייב אתכם בהסרת קירות שקודם לכן שימשו כחדרים בבית. הרחבת הקיר זה לא תמיד סיפור כל כך פשוט. יש מקרים רבים בהם אין באמת אפשרות להסיר קיר קיים, במיוחד אם מדובר בקיר שהוא מבטון.

במצבים כאלו צריך קודם להזמין מהנדס כדי שיבדוק את הקיר, יבדוק מה עובר בתוך ובהתאם לכך יאשר או לא את הריסת הקיר. יש קירות שהם קירות תמך של הבניין ואסור לפגוע בהם. יש קירות בהם עוברת צנרת או תשתיות שונות ויש להיערך מראש עם ההריסה שלהם כדי שאפשר יהיה לנתב את הצנרת בלי לפגוע בהם.

לאחר שיש אישור מהנדס אפשר להתקדם הלאה בבנייה ושיפוץ הסלון.

הרחבת הסלון בסגנון מודרני

גם אם אתם הולכים על עיצוב רטרו או כפרי, עדיין לא תוכלו להתעלם מהדרישות העיצוביות של היום. הסלון של היום בשום אופן לא יהיה מאחורי דלת סגורה כמו חדרים אחרים בבית. (בעבר זה כן היה כך) הסלון של היום ממוקם סמוך מאוד או אפילו כיחידה אחת עם המטבח. העיצוב של כל האלמנטים והפיזור הנכון שלהם בחלל אמור לשלב גם כן את המודרני ואת החדש גם כשהבחירה שלכם היא לאו דווקא מודרנית וחדשנית. כך תקבלו סלון נוח, נעים ומזמין.

הרחבת הסלון

הרחבת הסלון על ידי שבירת הקיר – חברת Mozes

שיפוצים זה עבודה למקצוענים

גם אם אתם רוצים לחסוך ומחפשים שיפוצניק שייתן לכם הצעת מחיר זולה, חשוב שתזכרו. שיפוצים זה לא משהו שאתם עושים כל יום. כשכבר עושים דבר כזה, זה חייב להתבצע בצורה מקצועית. סוף כול סוף מדובר בבית שאתם גרים בו ורוצים לחוש בטוחים. תוך שאתם נהנים מהנעימות והיופי שלו. רק אנשי מקצוע מומחים יוציאו תחת ידיהם עבודה שתהיו מרוצים ממנה.

קחו בחשבון את כל הפרטים

כשאתם יושבים מול הקבלן לתכנון שיפוץ סלון. עליכם להעלות על הכתב את כל הפרטים שירכיבו את העבודה. החל מהוצאת האישורים וכלה בפינוי הפסולת. רק כך לא תמצאו את עצמכם מופתעים מול עלויות נוספות שלא ידעתם עליהם וכך גם תוכלו להיות רגועים לגבי ביצוע איכותי ונכון שיענה גם על דרישות החוק.

separator
separator
אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
separator