להצעת מחיר חייגו עכשיו

שיפוץ חדר שינה בממד

שיפוץ חדר השינה בממד הוא משימה מרתקת שיכולה לשדרג את המראה והתחושה של החלל הפרטי המרכזי בביתך. המאמר הבא מתאר מספר רעיונות שיכולים לשפר את החדר שינה וליצור תחושת נוחות ושלווה
תוכן עניינים

ברוב הבתים בישראל יש היום חדר שינה בממד. במיוחד באלו שנבנו בשלושת העשורים האחרונים.

אז נכון שהחדר נועד לשימוש בעתות חירום אך במרבים המקרים אנחנו מבקשים לנצל את החדר הזה לשימוש יומיומי. אם זה כחדר עבודה ואם זה כחדר שינה לכל דבר. איך עושים את זה?

הבעיה העיקרית בחדרי הממד היא שחדר ממד הוא בעיצוב לא ממש ידידותי. אם זה החלון והדלת המאסיביים והגסים ואם זה מסנן האוויר המותקן בו. על כן חשוב לתכנן היטב את העיצוב של החדר כדי להפוך אותו לנעים ורגוע וכזה שאכן יוכל לשמש כחדר שינה מזמין ומפנק.

אז איך עושים את זה?

מרככים את העיצוב

כשאתם רוצים לעשות שיפוץ חדר שינה בממד. ולא משנה אם זה חדר שינה למבוגרים או לנוער, עליכם להשקיע מעט כדי שיתקבל מראה שמתאים לחדר שינה. זה לא מסובך וגם לא חייב להיות יקר. עם זאת. זה בהחלט דורש תשומת לב והשקעה יותר מאשר כל עיצוב של חדר שינה רגיל אחר. אך התוצאה שמתקבלת בהחלט מצדיקה את ההשקעה.

אז לפני הכול חשוב שהחדר יקבל מראה מרוכך ונעים. את זה אפשר לעשות בעזרת ווילון קליל וחמוד שתתלו מעל לחלון והוא יסתיר את המראה הכבד שלו.

גם הדלת של חדר הממד לא חייבת להישאר במראה המתכתי והקר. תוכלו להדביק עליו טפט נחמד שמיועד לדלתות מה שייצור מראה הרבה יותר אינטימי וביתי. לחילופין, אפשר לבדוק אפשרות של התקנת דלת נוספת לחדר הממד מלבד הדלת המקורית מה שיאפשר לכם להשאיר את הדלת המקורית פתוחה כלפי חוץ בלי שזה ישפיע כלל על העיצוב הפנימי בתוך החדר.

שיפוץ חדר שינה בממד

תהליך שיפוץ חדר שינה בממד על ידי חברת Mozes

התאורה בחדר הממד

התאורה בחדר הממד היא בדרך כלל קרה ומתכתית. היא ממש לא חייבת להישאר כזו. תוכלו להתקין גופי תאורה נעימים בצבעים חמים, מה שישפיע מיד על התחושה והחמימות בחדר. המראה יהיה הרבה יותר מזמין ואינטימי.

מה עושים עם מסנן האוויר?

מסנן האוויר הוא אלמנט בולט שעשוי להעכיר על העיצוב. אפשר ללכת על בניית ארון מיוחד שיסתיר בתוכו את מסנן האוויר מה שלמעשה ייצור מראה טבעי לחלוטין. חשוב כמובן לאפשר גישה נוחה ובטוחה אל מסנן האוויר על מנת שהוא יוכל לשמש באופן תקין בעת הצורך.

אקססוריז שמשלים את העיצוב

אל תשכחו את פריטי האקססוריז שישלימו את כל העיצוב. תוכלו ללכת על מוטיב מסוים או על צביעת החדר בצבע שתרצו להדגיש ובעזרתו ליצור עיצוב מושלם לחדר. כמו למשל שימוש במצעים בצבעים שתואמים את מנורת הלילה, השטיח, הווילון ושאר פריטי הנוי. התוצאה שתתקבל עשויה להפתיע גם אתכם ואתם כלל לא תזכרו שמדובר בחדר ממד.

יחד עם זאת. עליכם לזכור את המטרה הייעודית של החדר ולהשאיר אותו מרווח למצבי חירום בהם יהיה צורך לשהות בו עם כל בני הבית.

separator
separator
אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
separator
שיפוץ קומפלט לחדר שינה שלכם חייב לכלול גם את הפריטים הקטנים אנחנו כאן חברת MOZES נשפץ ונעצב את החדר שינה שלך לפי הבחירה שלך כדי שתרגיש נוח בכול פעם שתיכנס