להצעת מחיר חייגו עכשיו

שיפוץ ותיקון סדקים בקיר

הקיר הוא הדבר הכי נחוץ בבית. הקיר מספק מסגרת פיזית ובידוד בין הפנים לחוץ, ובכך הוא מסייע בשמירה על החום בחורף ועל הקור בקיץ. הוא מספק גם פרטיות ומונע חדירת רעשים מהחוץ. לכן חשוב לדאוג כשלא יהיה קילופים על ידי תיקון סדקים בקיר
תוכן עניינים

תיקון סדקים בקיר הבית ובמיוחד בסלון. הקירות עומדים חשופים מאוד בפני פגעים שונים. לעיתים זה רק כיסא שהזזתם בחוסר זהירות והוא פגע בקיר, במקרים אחרים אלו הם רהיטים גדולים יותר שעברו ממקום למקום, עגלת תינוק שנחבטה בקיר או רכיבה פראית של הילד עם הבימבה או האופניים.

כך או כך, תיקון הסדקים והחריצים שנוצרו בקיר הינם קריטיים לפני שתצבעו את הקירות מחדש.

אז איך באמת עושים את זה?

תיקון סדקים בקיר – כל השלבים עד לקיר החלק!

אז החלטתם שהגיע הזמן לחדש את הקירות בבית. אתם רוצים לתקן את כל הליקויים, לסתום את כל הסדקים ולהחזיר לקיר את המראה החלק והנקי שלו. איך תעשו את זה?

ראשית עליכם ללטש את הקיר כולו בעזרת נייר זכוכית או נייר ליטוש אחר. המטרה היא לשייף את כל האזורים בהם יש סדקים מה שימנע אחר כך התפוררות נוספת בעת מילוי הסדקים.

לאחר שתסיימו ללטש את הקיר, יהיה עליכם לאסוף את כל האבק והשאריות שייווצרו בעקבות השיוף.

תיקון סדקים בקיר

תיקון סדקים בדירה – על ידי חברת Mozes בנייה ושיפוצים

סותמים את הסדקים

לאחר שהקיר שויף, יש לכם את כל הסדקים כשהם חשופים. כעת עליכם למלא את כל הסדקים בעזרת חומר מיוחד שנועד למילוי הסדקים. חשוב להבין איך הפעולה אמורה להתבצע על מנת שהתוצאה אכן תהיה מקצועית ואיכותית. המריחה של חומר המילוי אמור להתמזג באופן מושלם עם הקיר ולתת מענה לקראת הצביעה של הקיר.

לאחר מילוי הסדקים צריך לעבור שוב עם שפכטל מקצועי וזאת כדי להחליק סופית את הקיר ולהסיר ממנו את כל שאריות החומר שאולי נשארו על הקיר, זאת לפני שהם יתייבשו.

תיקון סדקים בקיר

תיקון סדקים בדירה – על ידי חברת Mozes בנייה ושיפוצים

גם לאחר הייבוש המלא של חומרי המילוי. יש לעבור עם אמצעי לשיוף הקיר וזאת כדי לוודא שלא נותרו שאריות חומר על הקיר. וכי הסדקים כולם מולאו בצורה אחידה לגמרי עם הקיר ללא בליטות שנוצרו בעקבות כך.

צובעים את הקיר

לפני שאתם צובעים את הקיר בדירה מחדש ובכך מוחים כל זכר לסדקים שהיו על הקיר, עליכם לזכור. חומרי המילוי אשר בהם אטמתם את החורים, זקוקים לאוויר. אם תאטמו אותם באמצעות צבע סמיך בלי מים, אתם תגרמו לכך שחומרי המילוי יתפוצצו מה שייצור מראה של סדקים לאורך החור שהיה. כדי שזה לא יקרה, עליכם לבחור בצבע נושם ולמהול אותו בכמות מתאימה של מים. מדובר בכמות גדולה יותר של מים ביחס לכמות שמוהלים בצבע באופן רגיל.

צביעת הקיר

צביעת הקיר שלב אחרון – תיקון סדקים בדירה – על ידי חברת Mozes

שומרים על הקיר החדש

לאחר שעמלתם בתיקון כל הסדקים וכמובן גם בצביעת הקיר. אתם צריכים להתחיל לתחזק את הקיר ולשמור עליו שיישאר יפה ונקי לאורך זמן. לשם כך עליכם להקפיד על ניקיון הקיר. על הסרת כל כתם מיד כשהוא נוצר ושמירה מפני חבטות או פגיעות שונות של רהיטים או כל חפץ חד אחר שיפגע בקיר. כך הסלון שלכם יישאר מהודר ושלם לאורך זמן.

separator
separator
אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
separator