להצעת מחיר חייגו עכשיו

צביעת דירה

המקצועיות שלנו השקט שלך

רוצים לתת פנים חדשות לבית? הצבע מהקיר כבר מתקלף? הילדה חולמת על חדר נצנץ וורוד? צביעת קירות. זה מה שאתם צריכים. הבית שלכם יקבל פנים חדשות וכולם יהיו מרוצים. כי דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם והדרך הכי קלה לעשות את זה עוברת דרך המברשת והצבע.
separator
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות
הזינו שם וטלפון ונציג יצור איתכם קשר עוד היום.
separator

מידע נוסף בנושא צביעת דירה

אנחנו כאן עם כל הנושא הזה של צביעת דירות כשזה כולל גם מחירים לצביעת דירות החל מצביעה של חדר אחד ועד לצביעה של בית בן שישה חדרים.

צביעת תוספת בנייה לדירה

רבים מבקשים להוסיף תוספות לבתים שהם קנו אי אז לפני שהפכו למשפחה. תוספות הבנייה משדרגות מאוד את איכות החיים כאשר הבית נעשה גדול יותר. ערך הנכס אף הוא עולה בהתאם ולמעשה שווה הרבה יותר להגדיל את הבית הקיים מאשר למכור אותו ולקנות בית חדש וגדול. חשוב לשים לב. בבנייה של תוספת למבנה קיים, עשויה התוספת לבלוט מאוד וליצור תחושה של חוסר המשכיות. ברגע שתצבעו את הבית כולו מחדש, תרוויחו את המראה המושלם של הבית שיהפוך כולו ליחידה אחת טבעית וברורה.

עלות צביעת דירה

כדי לקבוע את העלות לצביעה של דירה חשוב להתייחס לגורמים הבאים המשפיעים על המחיר.

  • גודל הדירה – ברור שככל שהשטח אותו אתם מבקשים לצבוע הוא שטח גדול יותר, המחיר אף הוא גבוה בהתאם. עם זאת, המחיר לכל מ"ר יהיה נמוך יותר אם תלכו על צביעה רחבת היקף של בית גדול או שטח אחר גדול.
  • המצב של הקירות – אם מדובר בדירה שזה עתה נבנתה, הצביעה תהיה פשוטה יחסית בשל מצב הקירות שהוא תקין לחלוטין. אם הקירות ידרשו יותר עבודת הכנה, הצביעה תתומחר גבוה יותר. באופן כללי תיקוני הטיח, השפכטל, האיטום, שלא לדבר על טיפול בבעיות רטיבות כל אלו ישפיעו במידה רבה על המחיר של העבודה.
  • כמות החפצים בדירה – ככל שיש יותר רהיטים, יותר מוצרי חשמל ובאופן כללי חפצים שצריך לכסות / להזיז / לשמור עליהם במהלך הצביעה, הרי שזה גם כן יגזול זמן רב ועבודה מצד הצוות שמבצע את העבודה. זה ישפיע על המחיר של כל העבודה.
  • הגוון שתבחרו – באופן עקרוני חשוב לדעת. צבע כהה תמיד יהיה יקר יותר מצבעים בהירים. ככל שתלכו על צבעים כהים יותר תצטרכו לשלם יותר. אם תבחרו לעבור מגוונים כהים לבהירים, המחיר יהיה יקר יותר היות ויהיה עליכם ליישם יותר שכבות של צבע כדי לקבל את האפקטים הרצויים. מעבר לכך צביעה בגוונים מחייבת ייבוש מוחלט של הקיר לפני שאפשר להתקדם בעבודה עובדה שמשפיעה אף היא על העלויות.
  • אפקטים בצביעה – רבים בוחרים היום ביישום אפקטים שונים בצביעה של הבית. לרוב בוחרים בקיר כוח אותו מדגישים באפקט בולט כלשהו או בצבע ייחודי ושונה משאר הקירות. ברור שהאפקטים הללו מתורגמים אף הם בכסף והם משפיעים על המחיר הסופי.

כמה עולה צביעת בית?

כפי שכבר הזכרנו, אין מחיר אחד לעבודות צבע. יש כל כך הרבה הבדלים בין הצביעות השונות בהתייחס למצב הקירות בבית כך שקשה לתת מחירים סופיים לעבודות הצביעה השונות. בכל זאת נוכל לתת לכם את הטווח המקובל של המחירים לצביעת דירות כשעליכם לזכור שהמחיר נקבע בהתאם להכנות שיהיה על הצבעי המבצע קודם הצביעה כמו גם בהתייחס לבחירה בסוג הצבע הרצוי וצורת הצביעה.

מחיר צביעת דירה 6 חדרים

המחיר נע בין 5,500 ₪ ל – 7,000 ₪ כשזה תלוי בהרבה פרמטרים. ההכנה של הקירות, צביעה שכוללת גם את התקרה וכן הלאה.

עלות צביעת דירת 5 חדרים

בין 4,500 ₪ ל – 5,500 ₪. ובין 6,000 ₪ ל – 7,000 ₪ כשזה כולל גם את צביעת התקרה.

מחיר צביעת דירה 4 חדרים

בין 4,000 ₪ ל – 4,500 ₪. ובין 5,000 ₪ ל – 6,000 ₪ כשזה כולל גם את צביעת התקרה.

מחיר צביעת דירה 3 חדרים

בין 3,000 ₪ ל – 3,500 ₪. ובין 4,000 ₪ ל – 4,500 ₪ כשזה כולל גם את צביעת התקרה.

עלות צביעת דירת שתי חדרים

בין 1,500 ₪ ל – 2,500 ₪. ובין 2,500₪ ל – 3,000 ₪ כשזה כולל גם את צביעת התקרה.

צביעה היא משימה מורכבת שחייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים כדי שאכן תתקבל התוצאה המושלמת והיפה.

מוזס חברה לבנייה ושיפוצים עם כל השירותים של בנייה, שיפוצים, הרחבת דירות וגם צביעה מושלמת.

הקיר הוא הדבר הכי נחוץ בבית. הקיר מספק מסגרת פיזית ובידוד בין הפנים לחוץ, ובכך הוא מסייע בשמירה על החום בחורף ועל הקור בקיץ. הוא מספק גם פרטיות ומונע חדירת רעשים מהחוץ. לכן חשוב לדאוג כשלא יהיה קילופים על ידי תיקון סדקים בקיר
separator

שאלות ותשובות

צביעה של דירה היא פרויקט. אם מדובר בדירת קבלן חדשה בה אין עבודת הכנה משמעותית לקראת הצביעה, הרי שאפשר יהיה לסיים תוך יום או יומיים את הצביעה של כל הבית. אם מדובר בבית ישן שם יהיה צורך בתיקונים רבים, בשפכטל ובעבודות טיח, העבודה כמובן תתארך והיא עשויה לארוך שלושה ימים עד שבוע בהתאם לגודל הבית ומורכבות העבודה.
צביעה של חדרי אמבטיה ומקלחות היא אתגר בפני עצמו. אם החדר מנוקד בעובש יהיה צורך להסיר קודם כל את העובש ורק לאחר ייבוש מושלם של הקיר ניתן יהיה לבצע שפכטל, למרוח חומר מקשר ורק אחר כך ליישם את הצבע המתאים. חשוב לבחור בצבע נוגד עובש כדי שהקירות יהיו מוגנים.
לא כל צבעי ייתן לכם אותה אחריות על הצביעה. לרוב האחריות היא למשך שנה עד שלוש שנים בהתאם להחלטת הצבעי. יש לציין כי במקרים של נזילות או רטיבות האחריות לא תהיה תקפה.
קשה מאוד לקבל הצעת מחיר בטלפון. הצבעי חייב לראות בדיוק במה המדובר, לבחון את מצב הקירות ובהתאם לעבודה הצפויה הוא יוכל לתת את הצעת המחיר.
כפי שכבר הזכרנו, אין מחיר אחד לעבודות צבע. יש כל כך הרבה הבדלים בין הצביעות השונות בהתייחס למצב הקירות בבית כך שקשה לתת מחירים סופיים לעבודות הצביעה השונות.